Česká pobočka WebMoney (nákup - prodej)

U Staronové synagogy v Praze

Verified WebMoneyVerified WebMoneyWe accept WebMoney

Získat certifikát

Osobní a základní certifikáty vydává náš obchodní partner :
Registrátor Syedyshev Oleg WMID : 981434194552

Typy certifikátů WebMoney

Celý systém WebMoney je velmi komplexní, ale zároveň má zcela zřetelnou strukturu. Účastníci WebMoney Transfer mohou získat kterýkoli z následujících certifikátů služby WM:

Anonymní certifikáttento certifikát se vydává zcela bezplatně každému účastníku systému WebMoney Transfer a to automaticky při registraci do systému, avšak až po získání WM identifikátoru. Údaje, které uživatel anonymního certifikátu zadává do systému, se nijak neprověřují. V certifikátu tak bude uvedeno, že personální informace jsou neprověřené a že vycházejí z prohlášení držitele certifikátu.
Změny osobních údajů je možno lehce provést prostřednictvím programu WM Keeper (nejdete ho v menu v oddělení "Nástroje / Informace o nás") nebo na webových stránkách centra certifikace systému WebMoney Transfer.


Formální certifikáttento druh certifikátu se vydává bezplatně všem účastníkům systému WebMoney Transfer na webových stránkách centra certifikace, avšak teprve poté, co účastník vyplní své osobní údaje. Tyto údaje nebudou dále prověřovány. Vlastníci formálního certifikátu mají přístup ke službám Banking WebMoney Transfer *, který umožňuje:

* zde už se přístup do systému doplňování elektronických peněženek a výběru z peněženek prostřednictvím bankovní platby umožňuje pouze za podmínek autorizace peněženky a po ověření osobních údajů vlastníka certifikátu

Vlastník formálního certifikátu má dále možnost získat debetní platební kartu a používat ji pro čerpání prostředků ze systému. Všichni vlastníci formálního certifikátu mohou zveřejňovat svoje osobní informace v oddílu služeb geo.webmoney.ru.


Základní certifikáttento druh certifikátu se vydává účastníkům WebMoney Transfer, kteří už dříve získali formální certifikát a jejich osobní informace byly ověřeny. Kontrolu provádí jeden z registrátorů partnerského programu certifikačního centra. Cena certifikátu záleží na zvoleném typu, přičemž nemůže být menší než 1 WMZ. Vlastník základního certifikátu získává v systému následující doplňkové výhody:


Osobní certifikáttento druh certifikátu je v systému WebMoney Transfer nejčastěji využívaný. Vydává se těm účastníkům systému, kteří jsou již vlastníky formálního nebo základního certifikátu a jejich údaje byly ověřeny registrátorem z řad účastníků partnerského programu Certifikačního centra. Cena certifikací se může lišit v závislosti na registrátorovi. Minimem je však 5WMZ. Vlastník osobního certifikátu může v systému využívat následující možnosti:


Certifikát Prodejce tento certifikát obdrží automaticky ti účastníci systému WebMoney Transfer, kteří se stanou držiteli certifikátu osobního. Tento akt proběhne automaticky po označení souhlasu s podmínkami certifikátu Prodejce na webových stránkách služby Merchant WebMoney Transfer.
Certifikát Prodejce je jeden z typů osobního certifikátu a poskytuje všechny jeho výhody.


Certifikát Capitaller získávají bezplatně ti držitelé osobního certifikátu, kteří se zaregistrují do systému Capitaller.
Certifikát Capitaller je jeden z typů osobního certifikátu a poskytuje všechny jeho výhody.


Certifikát Vývojářzískávají bezplatně vlastníci Osobního certifikátu, kteří vytvářejí software na základě systému WebMoney Transfer ve spojení s odborníky WMT. Chcete-li zažádat o tento druh certifikátu, je nutno kontaktovat technickou podporu pomocí elektronické pošty. Zpráva musí obsahovat následující náležitosti:

Certifikát Vývojář je jednou z forem Osobního certifikátu a obsahuje všechny jeho náležitosti bez omezení.


Certifikát Registrátor tento druh certifikátu je nejvyšším stupněm certifikace, které jsou vydávány účastníkům systému WebMoney Transfer. Certifikát Registrátora může získat pouze vlastník Osobního certifikátu, a to pouze na základě osobního setkání s představitelem certifikačního centra v Moskvě a po uzavření smlouvy s provozovatelem systému WM Transfer Ltd. a vložení depozitního příspěvku 2000 WMZ. Podmínkou k získání certifikátu registrátora je účast v partnerském programu certifikačního centra. To spočívá ve vydávání Osobních i Základních certifikátů. Vlastník certifikátu Registrátor může působit v arbitrážním systému jako arbitr.


V systému WebMoney Transfer existují také speciální certifikáty, které jsou vydávány servisní a záruční službou Webmoney Transfer. Patří mezi ně:
1. Certifikát servisu WMT.
2. Certifikát garanta WMT.
3. Certifikát operátora WMT.
Všechny tyto certifikáty však nejsou pro uživatelské využití důležité. Proto zde nebudou dále podrobněji rozepisovány.

Pozor!
Nezabýváme se nezákonnými platbami ani ilegálními obchody. S podobnými žádostmi se na nás, prosím, neobracejte.

UPOZORNĚNÍ. Nabízené produkty a služby neposkytujeme osobám či institucím, které chtějí systém WebMoney zneužívat. Jsme nezávislá firma, která poskytuje služby a dle svého uvážení rozhoduje o cenách a nabídkách. ubjekty, které zneužívají systém WebMoney Transfer nemohou přijímat provizi nebo jiné odměny plynoucí z účasti v systému. Centrum nenese žádnou zodpovědnost za jejich činnost. Certifikace provedená naším Centrem pouze ověřuje údaje pro spojení a totožnost uživatele. Certifikace je prováděna na základě našeho uvážení a nijak se nevztahuje k provozovatelům systému WebMoney Transfer.


CZ RU EN