Česká pobočka WebMoney (nákup - prodej)

U Staronové synagogy v Praze

Verified WebMoneyVerified WebMoneyWe accept WebMoney

Získat certifikát

Osobní a základní certifikáty vydává náš obchodní partner :
Registrátor Syedyshev Oleg WMID : 981434194552

Je nutné mít certifikát WebMoney?

Certifikát WebMoney je originální „digitální vizitka“, která slouží k provádění transakcí na internetu. Značně zvyšuje Vaši důvěryhodnost. Certifikát se vydává v elektronické podobě všem zájemcům, kteří o něj požádají a splní požadované náležitosti. Existuje celkem 11 druhů certifikátu WM, avšak v praxi jsou nejdůležitější především některé z nich: Základní, Osobní a Prodejce.

Pokud se stanete držitelem certifikátu a nebudete v systému WM anonymní, získáte řadu důležitých výhod. Také tím dokážete, že si ceníte své reputace. Jednou z nejjednodušších a nejdůležitějších výhod certifikátu WM je zrychlený proces rekonstrukce WMID v případě, že ztratíte přístup ke svým elektronickým peněženkám. Certifikát je také vyžadován, pokud budete chtít realizovat platby WM na vašem e-shopu.

Již od Základního certifikátu mají jeho držitelé možnost bezplatně registrovat svoje internetové projekty v katalogu Megastock (centrální katalog rezerv systému WebMoney) a získávat odtud nemalý příliv návštěvníků svých webových stránek.

Pokud se stanete držitelem Osobního certifikátu WM, bude Vám umožněn přístup k práci na kreditní burze WebMoney a ke službě Capitaller. Vlastník osobního certifikátu má již právo účastnit se partnerského programu centra WebMoney Transfer - tedy vydávání základních certifikátů dalším uživatelům systému. S tím je spojeno i získávání bonusů za účast v programu, ale také plná odpovědnost za důvěryhodnost vydaných certifikátů.

Cena za vystavení certifikátu WebMoney není vysoká. U nás zaplatíte za vystavení Základního certifikátu 49.99 WMZ, za vystavení Osobního certifikátu 99.99 WMZ.

Na závěr dodáváme, že pokud získáte Osobní certifikát u nás, můžete také počítat se získáním různých slev v našem Centru WebMoney.

Pozor!
Nezabýváme se nezákonnými platbami ani ilegálními obchody. S podobnými žádostmi se na nás, prosím, neobracejte.

UPOZORNĚNÍ. Nabízené produkty a služby neposkytujeme osobám či institucím, které chtějí systém WebMoney zneužívat. Jsme nezávislá firma, která poskytuje služby a dle svého uvážení rozhoduje o cenách a nabídkách. ubjekty, které zneužívají systém WebMoney Transfer nemohou přijímat provizi nebo jiné odměny plynoucí z účasti v systému. Centrum nenese žádnou zodpovědnost za jejich činnost. Certifikace provedená naším Centrem pouze ověřuje údaje pro spojení a totožnost uživatele. Certifikace je prováděna na základě našeho uvážení a nijak se nevztahuje k provozovatelům systému WebMoney Transfer.


CZ RU EN