Česká pobočka WebMoney (nákup - prodej)

U Staronové synagogy v Praze

Verified WebMoneyVerified WebMoneyWe accept WebMoney

Získat certifikát

V centru vkladů a výběrů WebMoney v Praze klademe maximální důraz na bezpečnost transakcí našich klientů. Z tohoto důvodů využíváme to nejlepší současné zabezpečení dat.

1. Spolehlivé šifrování informací mezi serverem a klientem zajišťuje protokol SSL. Všechny informace předávané tímto kanálem jsou dobře zabezpečeny a poskytují našim klientům soukromí a anonymitu. Informace nemůže být zachycena třetí osobou.

2. Údaje našich klientů jsou v bezpečí a nejsou předávány žádné další straně. Garantujeme Vám, že se nezabýváme rozesíláním reklamních návrhů nebo novinek. Všechny údaje o platebních operacích a účtech uživatelů jsou bezpečně uloženy a mohou být vydány pouze na základě odůvodněných požadavků zplnomocněných úředních orgánů nebo správy vedení platebních systémů.

3. Všechny údaje zadávané do systému jsou ukládány v souborech cookie ve Vašem počítači. Nemusíte proto pokaždé zadávat číslo své peněženky a elektronické pošty. To funguje také jako pojistka před chybným zadáním údajů.

4. Anonymita internetové sítě a pohodlí využívání elektronických plateb láká velké množství podvodníků. Česká pobočka WebMoney v Praze Vám chce ještě jednou připomenout některá pravidla bezpečnosti, která pomohou ochránit Váš systém:

4.1. Nevyžadujeme a neznáme hesla k elektronickým peněženkám a osobním schránkám našich klientů. Pokud jste dostali žádost, která požaduje tyto informace, jedná se o podvod.

4.2. Pokud dostanete dopis s požadavkem na prodej či nákup valut v soukromém sektoru za snížené tarify nebo s odložením platby, jedná se o podvod. Naše centrum nikdy při svých aktivitách neobchází oficiální webové stránky.

4.3. Nikdy neposíláme elektronickou poštou soubory ve formátech programů Word, Excel a podobných souborech, které by mohli obsahovat viry a spyware. Pokud obdržíte podezřelý dopis s podpisem vedení webových stránek, v každém případě se s námi spojte a informujte se o autorství zprávy.

CS RU EN