Česká pobočka WebMoney (nákup - prodej)

U Staronové synagogy v Praze

Verified WebMoneyVerified WebMoneyWe accept WebMoney

Získat certifikát

Osobní bonus od centra WebMoney

Jedná se o zcela individuální systém slev (to znamená, že je můžete využívat pouze Vy). Umožní Vám rychle dosáhnout maximální slevy, která dosahuje výše rekordních 50% z našeho zisku! Abyste mohli využít náš slevový program, stačí jen založit svůj osobní účet na našich webových stránkách. K tomu účelu postačí jednoduchá registrace.

Pro přístup do osobní schránky je nutné zadat Vaše jméno, uživatelské jméno, heslo a vaši emailovou adresu. Můžete také uvést Vaše elektronické údaje, které budete používat při pozdějších operacích. Tyto údaje je možné zadat nebo změnit i později, nebo je můžete vyplnit ručně.

Po kliknutí na tlačítko "zaregistrovat se" bude vytvořena Vaše osobní schránka (pokud neexistuje duplicitní uživatelské jméno). Abyste si mohli prohlédnout obsah Vaší osobní schránky, musíte vyplnit Vaše uživatelské jméno a heslo podle vzoru uvedeného na našich webových stránkách. Pokud užíváte pokaždé stejný počítač, nemusíte pokaždé vyplňovat heslo znovu. Zcela postačí, když označíte pokyn "Zapamatovat si" a Vaše údaje se automaticky vyplní. Při všech dalších návštěvách Vaší schránky se budou údaje automaticky zobrazovat. Po výběru způsobu odeslání finanční částky se zobrazí Vaše aktuální sleva, která bude nepochybně velmi příjemná!.

• Slevy u všech bankovních operací i další údaje můžete zkontrolovat. Po každé uskutečněné transakci bude Vaše sleva dále narůstat. Tato sleva se zvyšuje o 0,99% za každých 499,99 USD a vypočítává se z našeho zisku.

Čísla svých peněženek si můžete uložit a po dobu Vaší přítomnosti ve schránce se budou automaticky zobrazovat. Můžete tak provádět operace rychleji a bezpečněji.

Sleva má formu úspor a navyšuje se po dokončení každé valutové výměny na Vašem účtu. Například pakliže měníte WMR na WMZ, obdržíte slevu i na všechny ostatní transakce na WMZ. Sleva se vypočítává z našeho zisku podle aktuálního kurzu a představuje 0,99% za každých 499,99 USD směněných prostřednictvím Vašeho účtu. Maximální možná sleva se rovná 50% našeho zisku!

Nechce se Vám to počítat? Nemusíte! Uděláme to za Vás!

Všechny slevy se vypočítávají automaticky a kurzy, které se zobrazují na hlavní straně, jsou v souladu s výší Vaší osobní slevy! Stačí se jen přesvědčit, že jste přihlášen ve své osobní schránce (Vaše uživatelské jméno bude zobrazeno v horní části webové stránky).

CZ RU EN