Česká pobočka WebMoney (nákup - prodej)

U Staronové synagogy v Praze

Verified WebMoneyVerified WebMoneyWe accept WebMoney

Získat certifikát

Osobní a základní certifikáty vydává náš obchodní partner :
Registrátor Syedyshev Oleg WMID : 981434194552

Personální atestát prostřednictvím videohovoru

S potěšením oznamujeme, že získání personálního atestátu Webmoney pro obyvatele České republiky je ještě jednodušší. Vedle tradiční metody získání atestátu při osobním setkání v naší kanceláři (tato metoda je stále aktuální) byl registrátor Syedyshev Oleg WMID 981434194552 schválen vydávat personální atestáty i prostřednictvím dálkové video komunikace. Tato metoda může být vhodná pro ty, kteří z jakéhokoli důvodu nemohou osobně navštívit naši kancelář v Praze.

Pro videohovor musíte splnit několik dalších podmínek:

Funkce získávání atestátu prostřednictvím video odkazu byla spuštěna systémem Webmoney teprve nedávno, takže pokud během aplikace nebo při samotné certifikaci dojde k problémům, nebojte se, vyřešíme je společně.

Pozor!
Nezabýváme se nezákonnými platbami ani ilegálními obchody. S podobnými žádostmi se na nás, prosím, neobracejte.

UPOZORNĚNÍ. Nabízené produkty a služby neposkytujeme osobám či institucím, které chtějí systém WebMoney zneužívat. Jsme nezávislá firma, která poskytuje služby a dle svého uvážení rozhoduje o cenách a nabídkách. ubjekty, které zneužívají systém WebMoney Transfer nemohou přijímat provizi nebo jiné odměny plynoucí z účasti v systému. Centrum nenese žádnou zodpovědnost za jejich činnost. Certifikace provedená naším Centrem pouze ověřuje údaje pro spojení a totožnost uživatele. Certifikace je prováděna na základě našeho uvážení a nijak se nevztahuje k provozovatelům systému WebMoney Transfer.


CZ RU EN