Česká pobočka WebMoney (nákup - prodej)

U Staronové synagogy v Praze

Verified WebMoneyVerified WebMoneyWe accept WebMoney

Získat certifikát

Gratulujeme Vám!

Udělali jste dobře, že jste si vybrali naši elektronickou směnárnu! Náš servis Vám umožní výhodně a pravidelně směňovat elektronické valuty, a navíc získáte další zajímavé bonusy.

Děláme všechno pro to, aby se klient, který jednou využije našich služeb, stal našim stálým zákazníkem.

Máme dlouhodobé pracovní zkušenosti s velkým množstvím obchodních partnerů v Rusku, Pobaltí a SNS, a při té příležitosti také mnoho zkušeností s využíváním elektronických směnáren.

Nejednou jsme se setkali s různými problémy. Byli jsme nespokojeni jak s úrovní služeb, s rychlostí operací a bohužel i s vysokými směnárenskými poplatky.

Tyto žádané služby mohou mít na rychle rostoucím trhu poněkud nadsazené ceny.

Proto jsme se jednoho dne rozhodli vytvořit Česká pobočka E–Money a poskytovat ještě další doplňkové služby. Máme výhodu, že programátorské zabezpečení pro naše Centrum vytvořil vysoce kvalifikovaný vedoucí programátor našeho Webu, který náš systém stále zdokonaluje. Díky jeho profesionalitě teď nemusíme využívat služeb cizích elektronických směnáren a můžeme se spolehnout na spolehlivé fungování i na vysokou úroveň bezpečnosti pod „vlastní střechou“.

Díky velkým zkušenostem a pečlivému až pedantickému zkoumání desítek cizích elektronických směnáren jsme vypracovali koncepci našeho Centra směny elektronických valut. V současné době Vám s radostí můžeme nabídnout nejvýhodnější směnné kurzy Web Money, dostatečně vysoké valutové rezervy a stabilní péči o zákazníky.

Hlavní výhody našich služeb

- Vysoký komfort;
- Vysoká bezpečnost;
- Nízká provize;
- Vysoké rezervy peněžních prostředků;
- Bohatý věrnostní program.


Pozor!
Nezabýváme se nezákonnými platbami ani ilegálními obchody. S podobnými žádostmi se na nás, prosím, neobracejte.

UPOZORNĚNÍ. Nabízené produkty a služby neposkytujeme osobám či institucím, které chtějí systém WebMoney zneužívat. Jsme nezávislá firma, která poskytuje služby a dle svého uvážení rozhoduje o cenách a nabídkách. ubjekty, které zneužívají systém WebMoney Transfer nemohou přijímat provizi nebo jiné odměny plynoucí z účasti v systému. Centrum nenese žádnou zodpovědnost za jejich činnost. Certifikace provedená naším Centrem pouze ověřuje údaje pro spojení a totožnost uživatele. Certifikace je prováděna na základě našeho uvážení a nijak se nevztahuje k provozovatelům systému WebMoney Transfer.


CZ RU EN