České centrum vkladů a výběrů WebMoney

Pod Jindřišskou věží v Praze

Аттестован WebMoneyМы принимаем WebMoney

Získat certifikát

Osobní bonus od centra WebMoney

Jedná se o zcela individuální systém slev (to znamená, že je můžete využívat pouze Vy). Umožní Vám rychle dosáhnout maximální slevy, která dosahuje výše rekordních 50% z našeho zisku! Abyste mohli využít náš slevový program, stačí jen založit svůj osobní účet na našich webových stránkách. K tomu účelu postačí jednoduchá registrace.

Vzorový příklad

Vyplňte Vaše údaje pro registraci:

Vaše peněženky pro automatickou směnu

Účet WebMoney WMZ:

Účet WebMoney WME:

Účet WebMoney WMR:

Účet WebMoney WMU:

Účet WebMoney WMB:

Účet RBKMoney RUR:

* Tyto údaje se automaticky objeví při transakci.

Uživatelské jméno a osobní údaje

Vaše jméno:

Váš email:

Login k přihlášení k Vašemu účtu:

Heslo k přihlášení k Vašemu účtu:

Potvrzení hesla:

* Všechny výše uvedené údaje jsou povinné.

Pro přístup do osobní schránky je nutné zadat Vaše jméno, uživatelské jméno, heslo a vaši emailovou adresu. Můžete také uvést Vaše elektronické údaje, které budete používat při pozdějších operacích. Tyto údaje je možné zadat nebo změnit i později, nebo je můžete vyplnit ručně.

Po kliknutí na tlačítko "zaregistrovat se" bude vytvořena Vaše osobní schránka (pokud neexistuje duplicitní uživatelské jméno). Abyste si mohli prohlédnout obsah Vaší osobní schránky, musíte vyplnit Vaše uživatelské jméno a heslo podle vzoru uvedeného na našich webových stránkách. Pokud užíváte pokaždé stejný počítač, nemusíte pokaždé vyplňovat heslo znovu. Zcela postačí, když označíte pokyn "Zapamatovat si" a Vaše údaje se automaticky vyplní. Při všech dalších návštěvách Vaší schránky se budou údaje automaticky zobrazovat. Po výběru způsobu odeslání finanční částky se zobrazí Vaše aktuální sleva, která bude nepochybně velmi příjemná!.

• Slevy u všech bankovních operací i další údaje můžete zkontrolovat. Po každé uskutečněné transakci bude Vaše sleva dále narůstat. Tato sleva se zvyšuje o 0,99% za každých 499,99 USD a vypočítává se z našeho zisku.

Čísla svých peněženek si můžete uložit a po dobu Vaší přítomnosti ve schránce se budou automaticky zobrazovat. Můžete tak provádět operace rychleji a bezpečněji.

Sleva má formu úspor a navyšuje se po dokončení každé valutové výměny na Vašem účtu. Například pakliže měníte WMR na WMZ, obdržíte slevu i na všechny ostatní transakce na WMZ (WMU na WMZ, WME na WMZ atd.). Sleva se vypočítává z našeho zisku podle aktuálního kurzu a představuje 0,99% za každých 499,99 USD, 9999,99 rublů, 2499,99 hřiven, 349,99 EUR směněných prostřednictvím Vašeho účtu. Maximální možná sleva se rovná 50% našeho zisku!

Nechce se Vám to počítat? Nemusíte! Uděláme to za Vás!

Všechny slevy se vypočítávají automaticky a kurzy, které se zobrazují na hlavní straně, jsou v souladu s výší Vaší osobní slevy! Stačí se jen přesvědčit, že jste přihlášen ve své osobní schránce (Vaše uživatelské jméno bude zobrazeno v horní části webové stránky).


Diskontní spořící kódy

Uvedený systém slev umožňuje uživatelům samostatně vytvářet diskontní slevové kódy, které pak mohou být využity při směně v našem Centru WebMoney. Diskontní kód je tvořen pouze pěti symboly (číslice a písmena), které si lehce zapamatujete. Tyto kódy můžete předávat např. svým přátelům a známým. Na tomto systému je atraktivní především to, že kódy můžete vystavit např. na vašich webových stránkách či vašem blogu. A čím více budou Vaše kódy používány, tím více poroste Vaše sleva! Tyto slevové kódy můžete sdělit libovolnému počtu lidí. Tímto způsobem pro nás můžete získat více klientů, kteří stejně jako Vy budou moci využít velmi výhodnou směnu valut se slevou 50%. Pokud navíc budete aktivními účastníky našeho věrnostního programu (více v příslušné sekci), rozdělíte si náš zisk na základě partnerských podmínek.

Chcete znát další výhody? Tak čtěte dále! Sleva získaná prostřednictvím diskontních kódů je univerzální a je možné ji využít při všech způsobech valutové směny. A nakonec jsme si pro Vás připravili ještě jedno překvapení:

Slevových kódů můžete vydávat neomezené množství. Použít je lze ve všech e-shopech a Vaše sleva tak bude stále narůstat!

Resumé našeho systému slev:

Nevěříte? Vytvořte si svůj diskontní kód hned teď, nic za to nedáte. Přesvědčte se sami!

CZ RU EN