České centrum vkladů a výběrů WebMoney

Pod Jindřišskou věží v Praze

Аттестован WebMoneyМы принимаем WebMoney

Získat certifikát

Proč právě my?

Především proto, že právě vstupujeme na scénu bankovní sféry směnárenských služeb Web Money, což je systém rychlých peněžních převodů a valutových směn. Jsme flexibilnější, protože jsme ještě nestačili zaplout do stereotypních schémat. Tisíce našich stálých klientů budou využívat naše služby a již brzy budou provádět stovky operací denně. Noví uživatelé, které nám přivedete Vy sami, se také zařadí mezi naše spokojené zákazníky. Vy pak můžete vydělávat peníze prostřednictvím internetu, aniž byste museli vyjít ze svého domu. Nastal čas, abyste se zapojili do našeho věrnostního programu a pustili se do práce ještě dnes!

Musíme vás upozornit, že jsme kategoricky proti používání hromadného zasílání zpráv typu spam. Nepoužíváme ani automatickou registraci na různých fórech. Naše upoutávky nenajdete na žádném blogu nebo na inzertní tabuli. Takto se svými partnery opravdu nekomunikujeme. V případě porušení zásad firemní etikety, a také v tom případě, pokud bude chybět na vašich webových stránkách příslušný partnerský odkaz, vyhrazujeme si právo anulovat uspořené prostředky nesvědomitého partnera a zablokovat věrnostní účet. Také se nebudou brát v potaz odvody na partnerský WMID nebo případné směny tamtéž.

Z důvodu bezpečnosti se výplaty finančních prostředků z partnerského účtu provádějí pouze na WM – peněženku označenou při registraci. Vyplacení proběhne během jednoho až dvou dnů od objednávky převodu financí z Partnerského panelu.

Správa směnárenského servisu si vyhrazuje právo na změny pravidel partnerského programu, a také právo měnit výši věrnostních provizí bez předchozího upozornění.

Na příslušné stránce najdete detailní popis partnerského programu Centra WebMoney v Praze.

Náš věrnostní partnerský program zaručuje, že přátelé, které k nám přivedete, se připojí k našim spokojeným klientům, a vy pak budete vydělávat své peníze prostřednictvím internetu v pohodlí svého domova.

K tomu, abyste se mohli stát účastník y našeho partnerského programu, zcela postačí, pokud si na našem webu založíte svou osobní schránku. Provedete pouze jednoduchou registraci.

Vzorový příklad:

Vyplňte Vaše údaje pro registraci:

Vaše peněženky pro automatickou směnu

Účet WebMoney WMZ:

Účet WebMoney WME:

Účet WebMoney WMR:

Účet WebMoney WMU:

Účet WebMoney WMB:

Účet RBKMoney RUR:

* Tyto údaje se automaticky objeví při transakci.

Uživatelské jméno a osobní údaje

Vaše jméno:

Váš email:

Login k přihlášení k Vašemu účtu:

Heslo k přihlášení k Vašemu účtu:

Potvrzení hesla:

* Všechny výše uvedené údaje jsou povinné.

Pro přístup do osobní schránky je nutné zadat Vaše jméno, uživatelské jméno, heslo a vaši emailovou adresu. Můžete také uvést Vaše elektronické údaje, které budete používat při pozdějších operacích. Tyto údaje je možné zadat nebo změnit i později, nebo je můžete vyplnit ručně.

Když bude vytvořena Vaše osobní schránka, budete moct využít Váš osobní odkaz k tomu, abyste upoutali pozornost Vašich přátel a známých na naše stránky. Pokud budete provádět vlastní reklamní kampaň našeho zdroje, můžete používat jako reklamu náš název Centrum WebMoney v Praze na všech možných internetových serverech vyjma nezákonných. Nabízíme Vám různé reklamní texty k rozmístění na vašem webu, a také na různých internetových fórech. Také i Vy najdete ve své osobní složce naše bannery různých velikostí v ruském a anglickém jazyce. Pokud využijete informace programu Java Script, najdete tam naše aktuální kurzovní údaje.

Přísně se zakazuje zasílání reklamy našich služeb formou elektronických dopisů typu SPAM. V případě jakékoli stížnosti v tomto smyslu bude váš účet zrušen a přijdete o svůj bonus.

Všichni návštěvníci našich webových stránek, kteří se k nám dostali na základě vašeho odkazu, získají na měsíc svůj osobní kód. To zaručí, že pokud během jednoho měsíce provedou v našem systému nějakou bankovní operaci, dostanete Vy osobně věrnostní odměnu. Funkce kódu se pak automaticky prodlouží o další měsíc. (Je třeba si pamatovat, že pokud se onen zákazník dostane na naše webové stránky přes odkaz jiného uživatele, jeho kód pak ztratí spojitost s Vaší osobou). Pokud si nový uživatel, kterého jste k nám přivedli díky svému odkazu, založí na našich stránkách svou osobní složku, stane se vašim stálým referrálem a Vy budete mít zaručen pravidelný zisk ze všech jeho následujících směnných operací (dokonce i tehdy, pokud se později dostane na naše stránky přes jiný odkaz).

Všechny provize vypočítáváme v USD. Vy však můžete svůj zisk použít v jakékoli námi používané měně. Při platbách počítáme 1.00 USD = 1.00 WMZ. Nabídky na vyplácení partnerských dividend se zpracovávají každý den, dokonce i o víkendech.

Je pochopitelné, že Vám můžeme nabídnout víc než pouhé finanční přírůstky podle nastavených základních pravidel našeho věrnostního programu. Uplatňujeme totiž mnohovrstevnatost systému progresivního růstu přírůstků v procentech. Vaše procenta budou narůstat v závislosti na celkové sumě vašeho výdělku u nás podle níže uvedeného schématu:

 • Dosažená úroveň ve věrnostním programu
 • Suma měsíčních
  přírůstků
 • Měsíční přírůstek v procentech
 • první
 • 0 USD - 9.99 USD
 • 10 %
 • druhá
 • 10.00 USD - 29.99 USD
 • 20 %
 • třetí
 • 30.00 USD - 99.99 USD
 • 30 %
 • čtvrtá
 • 100.00 USD - 499.99 USD
 • 40 %
 • SUPER
 • Nad 500.00 USD
 • 55 %

Ihned po zaregistrování začnete dostávat 10% z našeho zisku při každém valutovém převodu Vašeho referrála. Všechny Vaše provize se budou sčítat (dokonce i v případě, že svůj zisk utratíte). Při dosažení každé další úrovně se vám budou procenta připočítávat automaticky!

Staňte se našimi stálými partnery, kteří budou úspěšně vydělávat společně s námi. Přesvědčte se sami!

CS RU EN